Müdürlüğümüz

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü çağdaş ve sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde, halkın kültürel,eğitsel,sosyal ve sanatsal gereksinimlerini karşılamak; kültürel değerlerin korunarak gelecek nesillere aktarılmasını sağlamak ve sosyal dayanışmayı arttırmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Özel ve resmi gün kutlamaları kapsamında , halkın beğenisini kazanmış  kişi ve grupların konser, tiyatro ve dans gösterilerine yer vermektedir.

Sosyal belediyecilik gereği dezavantajlı grupların gözetimini ilke edinen Müdürlüğümüz ulusal ve uluslararası projelerle çalışmalarını daha etkin hale getirmektedir.

Sivil Toplum Kuruluşları, resmi kuruluşlar ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda, kendileri ile işbirliği yapmakta ve halkın yerel yönetimde aktif rol üstlenmesini sağlamaktadır.

Müdürlüğümüz, Belediyemizin amaç, ilke ve hedeflerine uygun olarak her türlü kültür etkinliğinin planlanıp hayata geçmesi, değerlendirilip raporlanması hususunda yeni ve işlevsel  stratejiler üreterek faaliyetlerine devam etmektedir.

Müdür: Tuğba EJDER
Telefon: 0(312) 344 08 98 Dahili (6524-6522)

 

BİRİM YÖNETİCİLERİMİZ

Yenimek Kurslar Koordinatörü  :Nursen UZUN
Telefon     :(0312) 344 08 98 /6474
Konuk Evi Sorumlusu  :Hakkı VATANSEVER
Telefon      :(0312) 334 34 57